DBMS Mazovia
O projekcie 'DBMS Mazovia'
 


  • „Projekt DBMS Mazovia” to projekt fotograficzny oraz genealogiczno - etnograficzno - historyczny dotyczący obszaru Mazowsza (m.in. Warszawy i okolic, powiatów pułtuskiego, ciechanowskiego, płońskiego, otwockiego oraz dawnego woj. łomżyńskiego), Podlasia (okolice Wysokiego Maz., Bielska i in.) i Kujaw (ziemia dobrzyńska), dawnego Królestwa Polskiego i innych.
  • Prezentowana baza danych DBMS Mazovia liczy ponad 25000 rekordów.
  • Dla ułatwienia dotarcia do wszystkich zamieszczonych na stronie DBMS Mazovia opracowań i tabel zamieszczam tutaj ich spis: indeks stron projektu DBMS Mazovia.
  • Projekt DBMS Mazovia składa się z wielu stron, m.in. : "Moje Mazowsze", "My Jankowscy", "Mazovia", stron profilowych w serwisach Facebook, Youtube, Pinterest i in., galerii zdjęć na Flickr i Istagramie oraz baz danych na MyHeritage, Geni, Genealogia Polska. 

KONTAKT
 
Messenger Facebook
***
Dostęp do stron projektu QR kodem:
***
 
dbmsmazovia.blogspot.com
 
myjankowscy.blogspot.com
 
mymazovia.wordpress.com

mazovia.genealogiapolska.pl/
______________________________________________________
UWAGA!

Administrator baz danych udziela licencji Creative Commons. Prawo autorskie do danych prezentowanych na stronie obejmuje wszystkie wpisy i zdjęcia na stronie, pozwala na ich kopiowanie i cytowanie pod warunkiem, że zostanie przywołane nazwisko autora pierwowzoru. Licencja nie zezwala na wykorzystanie danych w celach komercyjnych.
______________________________________1 komentarz: